Tekno Grup konser, festival, tanıtım, düğün-davet, toplantı ve birçok alanda profesyonel ses, sahne, ışık, görüntü sistemlerini kiralayan ve teknik altyapı hizmetlerini sağlayan Bolu'da tek ve konusunda uzman birçok firmanın da çözüm ortağıdır. Her türlü organizasyonlarınızda Tekno Grup'un sürekli yenilenen, teknoloji ile tam uyumlu ve profesyonel personeli ile gözünüz arkada kalmayacaktır.

2004 yılında Tekno Sistem Elektronik ve Seslendirme olarak temelleri atılan Tekno Grup, zaman içerisinde sizlerin gereksinimlerine en iyi karşılığı verebilmek için profesyonel ses, sahne, ışık, görüntü sistemleri ve organizasyon faaliyetleri olarak 2009 yılında tam kapasite faaliyete geçmiştir. Faaliyete geçtiği 2009'dan itibaren birçok etkinliğe imza atan Tekno Grup, sizlerden almış olduğu güven ile kaliteyi en hızlı ve yerinde sizlere sunmayı ana ilke haline getirmiştir.

Gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğiniz büyük yada küçük olsun Tekno Grup tüm altyapıyı üstlenebilecek doğru bir partnerdir. Zaman içerisinde artan talepler karşısında özel ışık sistemleri ve led ekran teknolojileri Tekno Grup'un organizasyonlarınızı seçkin kılan sistemlerinden sadece bazılarıdır.

Atılımcı bir altyapıya sahip olan firmamızın bu denli hızlı yükselişinin kaynağı isteklerinize farklı açılardan bakarak size özel çözümler sunabilmesidir.

Değerli çalışmalarınıza, farklı ve etkin hizmetlerimizle katkıda bulunmaktan  büyük onur duyacağız.

Saygılarımızla...